Jeśli potrzebujesz trójkąty o innych wymiarach niż standardowo oferujemy skontaktuj się z nami!

Na życzenie klienta jesteśmy w stanie wykonać trójkąty według jego wytycznych. Zapewniamy szybką realizację zamówień. W celu złożenia zapytania prosimy o przesłanie wiadomości na adres: sklep@mafot.pl

Trójkąty montażowe

Trójkąt montażowy POZIOM 15° Trójkąt montażowy POZIOM 15°
Cena:

43,03 zł

Cena netto: 34,98 zł

opak.
zobacz więcej
Trójkąt montażowy POZIOM 30° Trójkąt montażowy POZIOM 30°
Cena:

43,03 zł

Cena netto: 34,98 zł

opak.
zobacz więcej
Trójkąt montażowy PION 15° Trójkąt montażowy PION 15°
Cena:

61,46 zł

Cena netto: 49,97 zł

opak.
zobacz więcej
Trójkąt montażowy PION 30° Trójkąt montażowy PION 30°
Cena:

61,46 zł

Cena netto: 49,97 zł

opak.
zobacz więcej
Trójkąt regulowany PION/POZIOM 15-35° Trójkąt regulowany PION/POZIOM 15-35°
Cena:

64,37 zł

Cena netto: 52,33 zł

opak.
zobacz więcej

Trójkąty montażowe to jeden z najbardziej popularnych systemów montażu paneli fotowoltaicznych na dachach płaskich. Ekierki umożliwiają bezpieczne i stabilne zamocowanie paneli słonecznych, ponieważ są wykonane z lekkiego, ale wytrzymałego aluminium, co zapewnia odporność na warunki atmosferyczne oraz korozję.

Wśród oferowanych przez nas trójkątów montażowych znajdują się modele do mocowania paneli w orientacji pionowej lub poziomej, a także o różnych kątach nachylenia, z czego najpopularniejsze to 15 i 30 stopni. Dzięki temu można dostosować trójkąty do indywidualnych potrzeb i wymagań projektu. Ponadto dla bardziej wymagających klientów oferujemy również trójkąty montażowe z regulowanym kątem nachylenia modułów. 

W przypadku, gdy standardowe trójkąty nie spełniają wymagań projektu, na życzenie klienta możemy wykonać trójkąty według indywidualnych wytycznych. Dzięki temu można dostosować trójkąty do niestandardowych rozwiązań montażowych, co zwiększa elastyczność projektowania instalacji fotowoltaicznej.

W przypadku wyboru trójkątów montażowych, warto zwrócić uwagę na jakość ich wykonania, ponieważ od niej zależy bezpieczeństwo oraz trwałość całej instalacji fotowoltaicznej. Dlatego, oferujemy trójkąty tylko od renomowanych producentów. Dzięki temu można mieć pewność, że zakupione u nas trójkąty montażowe będą wytrzymałe, bezpieczne oraz spełnią wszystkie wymagania techniczne.

Dane kontaktowe

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium